ANASAYFA - HAKKIMIZDA - PROGRAMCILARIMIZ - YAYIN AKIŞI - İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

Trakya Fm, internet üzerinden Trakya bölgesinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı, yayın programı içerisinde türkçe pop, slow ve yer yer yöresel halk türkülerine yer vermektedir. Değişik kategorilerde müzik dinlemeyi seven radyo dinleyicilerine önerebileceğimiz başarılı bir radyo kanalıdır. Trakya bölgesinin kültürel dokusunuda dinlerken hissedebileceğiniz Trakya Fm kesintisiz olarak dinleyenlerine hizmet vermektedir. Kesintisiz radyo dinlemenin keyfini sürerken, hit şarkılara ve popüler olan türkçe pop, slow şarkıları dinlemenin hazzınıda hissedeceksiniz.
Trakya Fm, 2009 yılında Flatcast Radyo olarak kurulmuştur. Radyo 2009 yılından itibaren tam 3 sene boyunca bu dalda dinleyenlerine hizmet vermiştir. Radyo 2013 yılında yenilenerek, Shoutcast Radyo sistemi üzerinden, Hosting Radyo paneli ile test yayınına başlamıştır.
Radyo yeni formatı ile dinleyenlerine karışık formatta yayın yapmıştır. 2013 yılından buyana daima yeniliğe açık bir şekilde yayın hayatını ilerletmiştir. Gittikçe yayın kalitesi artan ve beraberinde dinleyici kitlesi artmıştır.
– İnternet radyoları arasında en çok dinlenilen radyo kanalı olmak ve dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunmak.
– İlerleyen yıllarda online yayın hayatını karasal yayına taşıyarak dinleyenlerine frekans üzerinden hizmet vermek.
Birçok radyo kanalınında tercih etmiş olduğu karışık radyo formatı, birçok canlı radyo dinleyicisinin ilgisini çekmektedir.
Bunun en büyük sebeplerinden biride dinleyenlerinin gün içerisinde aynı formatta şarkıları dinlemekten sıkılıyor olmasıdır. Bunun yanı sıra radyo dinleyicilerinin, birçok kategoriye olan açlığı ve merakıda dinleyenleri bu dalda yayın yapan radyo kanallarına yöneltmiştir.
Trakya bölgesindeki bu açlığı ise Trakya Fm yaptığı yayınlar ile dinleyenleri doyurmaktadır. Alternatifi bol şarkılar ile dinleyenlerine büyük keyifler sunan ve reklamdan daha çok hit şarkılara yer vermesi radyo kanalını Trakya bölgesinde vazgeçilmez radyo kanalları arasına sokmuştur.

COPYRIGHT 2009-2020 © TRAKYA FM RESMİ WEB SİTESİDİR.